Teknoloji

Apple’dan iPhone 14 Pro’nun Kamera Yeteneklerini Gösteren İstanbul’da Çekilmiş Kısa Film: “The Great Escape” [VİDEO]

ABD merkezli teknoloji devi Apple, son yıllarda piyasaya sürdüğü iPhone modellerinden daha fazla yararlanmaya başladı. kamera özellikleri odaklanıyor. Hatta şirket, rakiplerine göre daha uygun olduğunu göstermek için sinema kalitesinde kısa filmler üretiyor” diye konuştu. iPhone ile çekildiŞimdi bunlara bir yenisi daha eklendi ve bu kez Apple kısa film serisi için Türkiye’de çekim yaptı.

Apple kısa filmi çekiyor İstanbul’da düzenlenen . Kapalıçarşı’da çekilen çekimlerde iPhone 14 Pro’yu kullanan şirket, bugüne kadarki en iyi iPhone’un kamerasının hareket modu, düşük ışık ve ağır çekim modunu vurguladı. Paylaşılan görsel teknik olarak yeterli olmasının yanı sıra bir nevi Aynı zamanda bir Türkiye reklamıydı..

İşte Apple’ın The Great Escape adlı yeni ‘iPhone ile çekilmiş’ görseli:

Hem Apple’ın resmi sitesinde hem de YouTube’da paylaşıldı” Mükemmel kaçış” başlıklı görsel için şu açıklama yapıldı: İstanbul Kapalıçarşı’nın tarihi sokaklarında geçen aksiyon dolu bir kovalamaca hikayesi: Büyük Kaçış. Baştan sona iPhone 14 Pro’nun Makro çekim, Sinematik mod ve Hareket modu gibi mükemmel kamera özellikleriyle çekildi.

Apple’ın İstanbul Kapalıçarşı’da çektiği görüntüyü nasıl buldunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu