Haber

Aydınspor Ustalar Takımı Atatürk için çörek yardımı düzenledi

Aydınspor Ustalar Takımı, Büyük Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk için lokma yardımında bulundu. Atatürk’ün vefatının 85’inci yıl dönümünde düzenlenen lokma yardım etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Geçmiş yıllarda amatör ve profesyonel liglerde futbol oynayan oyunculardan oluşan Aydınspor Ustalar Grubu, bu yıl da Büyük Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü unutmadı. Aydınspor Ustalar Grubu, Atatürk ve silah arkadaşları için lokma yardımı düzenledi. Atatürk’ün vefatının 85’inci yıl dönümünde Efeler ilçesinde Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Kızıl Minare Camisi önünde düzenlenen lokma hayır kurumuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Aydınspor Ustalar Yönetim Kurulu Lideri Barış Mayadağ ve yönetim kurulu üyeleri vatandaşlara kendi elleriyle lokma ikram etti. Sadaka namazında Atatürk için dualar edildi. Atatürk’ü ölümünün 85’inci yılında rahmet, sevgi, saygı ve özlemle andıklarını belirten Aydınspor Ustalar Yönetim Kurulu Lideri Mayadağ, şunları söyledi; “Aydınspor Ustaları olarak ecdadımızın 85’inci ölüm yıldönümünde lokma hayırı yapmak istedik. Bu hayır işini üçüncü kez düzenliyoruz. Atamıza büyük saygı ve sevgi duyuyoruz. Onu büyük bir özlemle anıyoruz. Hem kişisel olarak hem de kişisel olarak. Aydınspor Ustaları olarak Atatürk sevgisi dolu bir grubuz.Cumhuriyet “Şirketimizin kurucusu Atatürk’ü çok seviyoruz. Atatürk’e olan sevgimiz hiçbir zaman bitmeyecektir. Bu lokma yardımını önümüzdeki yıllarda da sürdürmek istiyoruz. Lokma hayır kurumunun organizasyonuna destek veren, emeği geçen yönetim kurulumuza ve tüm grup dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu