Haber

Bursaspor, Trabzonspor forması giyerken saldırıya uğrayan çocuğu ziyaret etti

Bursaspor Kulübü, Trabzonspor forması giydiği için hakarete uğrayan ve yüzüne biber gazı sıkılan 9 yaşındaki Yusuf Buyruk Bolat’ı evinde ziyaret etti.

Bursaspor Kulübü, geçtiğimiz günlerde Trabzonspor forması giydiği için hakarete uğrayan ve yüzüne biber gazı sıkılan 9 yaşındaki Yusuf Emir Bolat’ı Bursa’daki evinde ziyaret etti.

Ziyarete İkinci Başkan Metin Genç, Futbol Şube Müdürü Sedat Topaloğlu, Sportif Direktör Mustafa Gönden, Teknik Direktör Murat Sözkesen, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Futbol Şube Müdürü Sedat Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Bursa’da böyle bir olayın yaşanmasından büyük üzüntü duyduk. Şehrimizde temizlik, anlayış ve nezaket hakim ama bu tür olaylarla nadiren karşılaşabiliyoruz. Bunun Bursa’ya gölge düşürmesi mümkün değil. , Bursa “Türkiye’nin en büyük markası Bursaspor Kulübü olarak buradayız ve yanınızdayız. Her zaman Yusuf Buyruk kardeşimizin yanında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

Ziyaretin ardından Yusuf Emir’e yeşil-beyazlı futbolcuların imzaladığı Bursaspor ve Trabzonspor formaları hediye edildi. -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu