Ekonomi

Emirates A380, Bahreyn Havacılık Fuarı’nda binlerce ziyaretçiyi ağırladı

Emirates A380’i, 2022 Bahreyn Milletlerarası Havacılık Fuarı’ndaki (BIAS) iki günlük gösterimi boyunca sekiz bine yakın kişi ziyaret etti. Ticaret gayeli gelen ziyaretçiler, havacılık tutkunları ve fuara ilgi gösteren öteki ziyaretçiler, lüks deri koltuklar, şık ahşap ayrıntılar, geniş koltuk aralığı, kolay erişilebilir şarj noktaları, gökyüzündeki en büyük ekran ve daha birçok nazik dokunuşla öne çıkan havayolunun yeni Premium Economy Class kabini dâhil en yeni ve ayrıcalıklı eserlerini inceleme fırsatı buldular.

Amiral gemisi A380’in yanı sıra, Emirates Pilot Eğitim Akademisi de Embraer Phenom 100EV eğitim uçağını sergiledi. Uçak, mesleklerine pilot olarak devam etmek isteyen pek çok potansiyel havacı tarafından ziyaret edildi.

Havacılık fuarının birinci gününde, Emirates ve Gulf Air ortak uçuş mutabakatını resmi olarak imzalayarak bağlantılarına start verdiler. Mutabakat kapsamında, Gulf Air yolcuları Dubai üzerinden Emirates’in Avrupa, Afrika, Güney Amerika ve Uzak Doğu’daki bir dizi uçuş noktasına ulaşabilecek. Mutabakat, Emirates Havayolu Lideri Sir Tim Clark ve Gulf Air CEO’su Captain Waleed Al Alawi tarafından Gulf Air Group İdare Heyeti Lideri Zayed Al Zayani ve her iki havayolu şirketinden kıdemli yetkililerin iştirakiyle imzalandı.

Emirates en büyük Airbus A380 filosuna sahiptir. Yaklaşık 80 uçak faal olarak hizmette olup 25 ülkede 37 noktaya uçmaktadır. 2022 sonuna kadar iki katlı uçak ile daha fazla ülkeye sefer yapması planlanıyor. Uçak içi tecrübeye iki milyar dolarlık yatırım yapan Emirates bu ay itibariyle 120’den fazla uçağını Premium Economy koltuklarıyla yenileyecek. Program kapsamında daha fazla yemek ve daha sürdürülebilir seçenekler sunulacak.

Bahreyn’e 2000 yılından beri sefer düzenleyen Emirates, Dubai ve Bahreyn Memleketler arası Havalimanı ortasında hâlihazırda günde üç sefer gerçekleştiriyor. Emirates, Krallık’taki Ulusal Günler dâhil çeşitli özel günleri kutlamak ismine amiral gemisi A380 ile Bahreyn’e seferler düzenledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu