Haber

İmamoğlu ve Yavaş gençlere seslendi: ‘Aramızda kazanıyoruz’

Millet İttifakı Başkan Yardımcı Adayları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından genç seçmene seslenen bir görüntü paylaştı.

Videoda konuşan Ekrem İmamoğlu, “Ankara’dayız, Mansur Başkanın yanındayız, sizden bahsediyoruz sevgili gençler. Bu seçimin anahtarı sizin elinizde. Bugünü ve bugünü siz belirleyeceksiniz.” Ülkenin geleceği, sizlerin desteği ve oyunuzla bu işi ilk turda bitirip 15 Mayıs’ta ülkeyi huzura kavuşturabiliriz. hile ve hurdadan, kötü ihtimallerden sakınmak için. Geleceği sizinle birlikte hayal edecek ve birlikte çalışacağız. Yeter ki siz bize inanın, bize güvenin” dedi.

Mansur Yavaş ise, “5 milyon genç ilk kez oy kullanacak. Değişimi onların gücüyle sağlayacağız. Ben gençlere güveniyorum, onların endişelerini, şüphelerini anlıyorum. Hepsini konuşup çözüyoruz.” . Biz buradayız” Sorun tahlilsiz değil, bu ülkenin gençleri sahipsiz değil. Keyifli günleri ertelemeye gerek yok, birinci tipte bitirmemiz lazım. Haydi gençler 14 Mayıs’ta sandığa gidelim, hep birlikte bu işi birinci turda bitirelim” dedi.

Videonun sonunda Yavaş’a dönen İmamoğlu, “Bu arada aramızda kalsın Başkan biz kazanıyoruz. Gençler bilsin” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu