Haber

İzmir’in kalbi yarın Kültürpark’ta atacak

İzmir’in kalbi yarın Kültürpark’ta atacak
Kenan Doğulu 2. Yüzyıl Marşı’nı İzmirlilerle birlikte söyleyecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetimizin 100. yılını gurur ve coşkuyla kutlamak için şehrin dört bir yanında özel etkinlikler düzenliyor. 7’den 77’ye İzmirliler Cumhuriyetimizin 100. yılını Kültürpark’ta “Cumhuriyet Gençlik Etkinlikleri” ile birlikte kutlayacak. Günün akşamında İzmirliler, Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla, alkışlarla, müzikle, marşlarla ve Kenan Doğulu’nun sahne alacağı konserle karşılayarak 2. yüzyılı karşılayacak. Doğulu, konserde 100. yıl için bestelediği İkinci Yüzyıl Marşı’nı da seslendirecek.

29 Ekim Pazar günü saat 13.00’te başlayacak Cumhuriyet Gençlik Etkinlikleri Kültürpark’ta gerçekleştirilecek. Kutlamaların değerli bir parçası olarak; Yapay zeka sayesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile fotoğraf çekilebilecek. Gençlere ve çocuklara yönelik farklı oyun alanlarından, zipline ve macera parkurlarından farklı alanlardaki atölye çalışmalarına, Cumhuriyet temalı bilgi yarışmasından rengarenk boyalarla Renk Şenliğine kadar pek çok etkinlik düzenlenecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği lunaparkta çocuklar da keyifli dakikalar geçirecek. Etkinlikler Cumhuriyetin 100. yıl kutlamalarının unutulmaz bir modülü olacak.

Kenan Doğulu Kültürpark’ta sahne alacak
İzmirliler, 29 Ekim akşamı Cumhuriyetin 100. yılını, Kültürpark’ta Kenan Doğulu konseri ile 2. Yüzyılı karşılayacak. Kenan Doğulu’nun Cumhuriyetin 100. Yılı için bestelediği İkinci Yüzyıl Marşı, ilk kez canlı performansla seyirciyle buluşacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu