Ekonomi

KOÇTAŞ 400. mağazasını açtı

Ev geliştirme mağazacılığının başı Koçtaş, Bodrum’da açtığı Koçtaş Fix mağazasıyla Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 400’e çıkardı. Koçtaş, Mahalleli formatı Koçtaş Fix ile Türkiye genelinde yaygınlaşmaya devam ederken, geniş format mağaza açılışları ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Koçtaş Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Mağaza stratejimize hız kesmeden devam ediyor, her yıl mağaza sayımızla Türkiye genelindeki yaygınlığımızı artırıyoruz. Bugün 59 ilde 400 mağazamız ve dijital kanallarımız ile tüm Türkiye’ye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Ev tadilatı sektöründe en çok mağazaya sahip şirket konumumuzu her geçen gün güçlendiriyoruz.”söz konusu.

Ev tadilatı mağazacılığının lideri Koçtaş, Türkiye’deki büyümesini büyük mağazaları ve semt formatındaki Koçtaş Fix mağazaları ile sürdürüyor. Mağazalarıyla 59 ilde hizmet veren Koçtaş, Bodrum’da açtığı yeni Koçtaş Fix mağazasıyla Türkiye genelinde toplam 400 mağazaya ulaştı.

Koçtaş Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı Konuyla ilgili yaptığı açıklamada, toplam mağaza sayısını 400’e çıkarmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Türkiye’de konut geliştirme departmanının gelişimine öncülük eden başkan firma olarak konumumuzu daha da güçlendirmek ve hızlı yanıt vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre Kiosklarımız, web ve taşınabilir uygulamamız Koçtaş Fix ile tüm kanallardan iş ve hizmetlerimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunmak için çok güçlü yatırımlar yapıyoruz. Yakın zamanda dijital mağazamız koctas.com.tr konut geliştirme alanında Türkiye’nin ilk ve tek pazaryeri olmuştur. Ülkemizin dört bir yanında açtığımız mağazalarımızla, 59 ilde 47 geniş format ve 353 mahalle format mağazamızla hizmet veriyor, dijital kanallarımızla tüm Türkiye’ye ulaşıyoruz. Bugün Koçtaş, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış mağazaları ve alanında uzman binlerce çalışanıyla sektöre yön veren, ürün seçimi ve hizmetleriyle tüketicilerin gönlünde taht kuran lider bir markadır. Açtığımız mağazalarda özellikle bulunduğumuz bölgenin insan kaynağından yararlanarak yerel istihdama katkı sağlamaya büyük önem veriyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu