Teknoloji

Krafton Sizi Karanlık ve Daha Karanlık Mobile’ın Derinliklerini Keşfetmeye Davet Ediyor

 
PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG MOBILE’ın geliştiricisi KRAFTON, Inc., Güney Kore’nin Busan kentinde düzenlenen uluslararası bir oyun etkinliği olan G-STAR 2023’te Dark ve Darker Mobile’ı resmi olarak tanıttı. Duyuruyla birlikte, KRAFTON’un bu heyecan verici oyunu mobil platformlara uyarlamak için IRONMACE ile küresel bir lisans anlaşması imzalamasının ardından Dark and Darker Mobile ilk kez tanıtıldı.
 
KRAFTON’un Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile, orijinal oyunu heyecan verici hale getiren benzersiz ekstraksiyon* tabanlı oyun mekaniğinin hakkını vermek için zindan oyunlarının gizemini, RPG’lerin derinliğini ve battle royale türünün hayatta kalma gerilimini harmanlıyor. deneyim. KRAFTON’un mobil oyun geliştirmedeki kapsamlı deneyiminden yararlanan oyun, özellikle mobil kullanıcılar için tasarlanacak ve optimize edilecek.
 
 
 
KRAFTON Yayıncılık Departmanı Kıdemli Başkanı Rafael Lim, “KRAFTON, Dark and Darker Mobile’ı ilk kez G-STAR 2023’te duyurmaktan heyecan duyuyor” dedi ve konuyla ilgili düşüncelerini ekledi: “Dark and Darker Mobile’ın farklı hayatta kalma taktikleri, sürükleyici keşif Dinamikler Heyecan verici ekstraksiyon* mekaniğiyle PC sürümünün ruhunu yakalayacağına ve taşınabilir oyuncuların beğenisini kazanacağına inanıyoruz.Hedefimiz, tamamen benzersiz bir taşınabilir oyun deneyimiyle oyuncuların beklentilerini aşmak” dedi.
 
 
 
Dark and Darker Mobile’da maceracılar, gizli hazineler, benzersiz ortamlar ve çeşitli fırsatlarla dolu cesur bir yolculuğa çıkmadan önce beş farklı sınıftan (Savaşçı, Barbar, Korucu, Düzenbaz ve Rahip) birini seçer. Maceracılar karanlık zindanlarda keşfedilmemiş zenginliklerin peşinde koşarken Darkswarm adı verilen gizemli bir manyetik alan, rakip oyuncuları ve diğer tehlikeleri yavaş yavaş birbirine yaklaştırıyor.
 
Süre dolduğunda oyuncular hem ganimetleriyle birlikte kaçmak hem de hayatlarını kurtarmak için kaçış portalını bulmalıdır. Aksi takdirde her şeylerini kaybedebilirler. Her macerada oyuncuları benzersiz hazineler bulma veya mutlak felaketle yüzleşme fırsatı sunan orijinal, heyecan verici hikayeler bekliyor.
 
Dark and Darker Mobile duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.krafton.com/en/ adresini ziyaret edin.
 
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu