Haber

Taksici şikayet etti: ‘Senin gibileri vursunlar’

AYDIN’ın Efeler ilçesinde taksiye binen M.Ç. İsimli kadın, tartıştığı şoför Mehmet Cihan’a, “Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar, vursunlar. Senin gibi adamları vursunlar.” Polise giderek kamera görüntüleriyle şikayette bulunan sürücü Cihan, “Beni rahatsız eden bana söylediği küfürler değil, taksiden inerken söylediği sözlerdi. Bir meslektaşımız darp edildi.” Geçtiğimiz günlerde İzmir’de öldürüldü.”

Otogar Taksi Durağı’nda görev yapan taksi şoförü Mehmet Cihan, dün saat 03.30 sıralarında 2 kadın müşteriyi Aydın Adliyesi önünde aldı. Ön koltukta oturan yolcu M.Ç. 5 ay önce İzmir’den Aydın’a geldiği öğrenilen 2 çocuk babası taksi şoförü Cihan ile arasında tartışma çıktı. Cihan, araçtaki kameranın kayıt yaptığını belirterek kendisine küfreden yolcuyu uyardı. Ancak yolcu küfürlerine devam ederek, “Kendini suçlama. Burası Ankara değil, seni burada kimse vurmaz. Senin gibi taksicileri sırtından vururlarsa vursunlar. Sizin gibileri vursunlar” dedi. ” Cihan daha sonra 2 yolcusunu Güzelhisar Mahallesi’ndeki konutlarının önüne bıraktı. Görüntüler taksi sahibi tarafından sosyal medyada paylaşılırken, Mehmet Cihan bu sabah Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek M.Ç.’den şikayetçi oldu.

‘HER ŞEY 10 SANİYEDE’

Mehmet Cihan, “Hayatta herkes namusu ve fazileti için yaşar. Beni rahatsız eden bana söylediği küfürler değil, taksiden inerken söylediği sözlerdi. Geçtiğimiz günlerde İzmir’de bir meslektaşımız öldürülmüştü. . Neden öldürüldü? Para için. Araba kullanırken arkamıza değil önümüze bakıyoruz. Bu kurallar polemiklere yol açıyor.” “İçeriye girdik, bana küfretti. O an yanımdaki, arkamdaki veya yoldaki kişiye mi bakayım? Arkamdan silah mı, bıçak mı çekilmiş diye mi bakayım? Yazık, bu bir rezalet. Günah. Her şey 10 saniye sürüyor. 2 çocuğumun geçim mücadelesi veriyorum. Sonuç bu olmamalı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu