Haber

Bahçeli’den dikkatleri üzerine çeken ‘Ağıralıoğlu’ açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ÂLÂ Partisi’nden basın mensupları önünde içler acısı bir açıklamayla istifa eden İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“MERTÇE TEPKİ VERDİ”

Türkgün gazetesine açıklama yapan Bahçeli, şunları söyledi: “Ne CHP’den ne de İYİ Parti’den bir itiraz gelmedi. Rahatsız edilmediler. Aksine bıyıklarının altından güldüler. CHP’nin PKK ve HDP ile olan ilişkisi tescillendi. Eylem hedef ortaklığı alenen ortaya çıktı ve bu girişimle konsolide edildi. İYİ Parti’den sadece bir üye vicdanının sesini dinleyip cesaret gösterip cesurca tepkisini dile getirip partisinden istifa etti.”söz konusu.

“NASIL AÇIKLANIR VE AÇIKLANIR?”

Bahçeli, MHP’den ayrılıp İYİ Parti’ye katılanların teröre destek verenlerin arasına düştüğünü söyledi. “MHP’yi PKK’ye çevirenleri nasıl anlatmak ve ifade etmek gerekir? Böyle bir askere alma politikasının ülkemize sağlayacağı en ufak bir şeyden bahsetmek akıl mı? CHP’yi nasıl tarif edelim? Gidip gidenleri nasıl tarif etmeliyiz? Bölücü terörün rehin tuttuğu Aziz Atatürk’ün partisi CHP’yi IP ile Kandil’in mağara deliklerine bağladılar.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu