Haber

Davut Güloğlu Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkanı Adayı Oldu

Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkanı adayı ise Karadenizli sanatçı Davut Güloğlu oldu. Aday tanıtım töreni Genel Başkan Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin Düzce Belediye Başkanı Adaylarını tanıtmak için kente geldi. KYK Konferans Salonu’nda düzenlenen programda konuşan Davut Güloğlu, “Düzce’de her zaman el ele olacağız. Birlikte olacağız. O koltuk benim koltuğum değil. O koltuk sizin koltuğunuz. Biz orada duracağız, orada olmayacağız.” kibirli bir tavırla ama halkın istediği gibi. Halkın kapısı olacak. A Sanatçı kardeşin olarak duygularınızı paylaştım. Bana Düzceli olmadığımı söylüyorlar. Ben Türkiyeliyim. Beni aranıza aldınız. Sen yıllar önce bana sevgini verdin ve kalbinde yer verdin. Ne kadar şanslıyım ki Düzce’den bana geldiklerinde Türkiye’nin her yerinden geliyorlar. “Teklifi geldi. Ama Düzce asla pes etmedi. 10-20 defa gelip ‘birlikte çalışalım’ dediler. Kabul ettim” dedi.

Davut Güloğlu’nun konuşmasının ardından Düzce Belediye Başkanı adayları sahneye gelerek katılımcıları selamladı. Daha sonra Başkan Fatih Erbakan sahneye gelerek adayları selamladı.

“Üye sayımız katlanarak arttı”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Düzce teşkilatlarının başarılı çalışmalar yürüttüğünü belirterek, “Düzce’deki üye sayımız katlanarak arttı. Artık Düzce’de iktidar için yarışan favori parti haline geldik. Bu çalışmaları çekirdekten milliyetçi, Karadenizli sanatçımız MKYK üyemiz Davut Güloğlu’nun belediyedeki desteğiyle gerçekleştirdik. “Çalışma onun lider adayı olmasıyla taçlandı. Bu sonuca ulaşmamızda en büyük payı olan il teşkilatımıza ve ilçe başkanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu