Haber

Depremde evde mahsur kalan Selçuk İnan şoku üzerinden atamadı: Ölümü gördüm

Hatay’da depremi yaşayan Kasımpaşa Teknik Direktörü Selçuk İnan, kabus dolu anlarını HaberTürk’te anlattı.

“DIŞARI GÖRÜYORDUM AMA ÇIKAMIYORUM”

Selçuk İnan, “Hatayspor maçına gittik. Maçtan sonra İstanbul’daki hava şartlarından dolayı orada kalacaktık. Bu durumu fırsat bilip ailemi gördüm. Onların evindeydim. Allah göstermesin” Böyle bir şey yaşayan var mı. Mevti’yi gördüm öyle bir an olduğunu söylüyorlar. “Dışarıyı görebiliyordum ama çıkamıyordum. uyanıktım Ben yüksek titreme bilincine sahip bir insan değilim. Ailem de değil. İkinci kattaydım, hızlıca aşağı indim. Çıkış kapısı kapalıydı. Balkona açılan demir bir kapı vardı, ona formda tutunduk.” dedi.

İnan’ın açıklamalarının devamı şöyle:

“TÜM İNSANLAR ŞOK OLDU”

“Bir dakika sevdikleriniz, hayatınız gözünüzün önünden geçiyor. Sarsıntı bittikten sonra annemi babamı almak için yukarı çıktık. Ama zor oldu, dolaplar ters döndü. Bir an sağlam bir yuva olacağını düşünmemiştim.O an herkes yalınayak ağlıyordu.İnsanlar bağırıyordu.insanlar şoktaydı.Ruhsal olarak iyi durumda değiliz.

“ONLARI UZAK TUTMAKTA ZORLANIYORUM”

Oyuncularım otelde yakalandı. Otobüste kaldılar. Kaldığımız otel Hatay’da yeni yapılmış bir çelik otel. Bazı oyuncularımız sakatlandı. Birinin kaburgası kırılmıştı, dolap üzerine devrildi. Psikolojik bir travma yaşadılar. Onları tutmakta zorlanıyorum. Bugün onlarlaydım. Başka bir şeydi. Çaresizlikti, fazla söylenebilecek bir şey değil.

“YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Filmlerde izlerdim, o kadar değil derdim ama onun da üstünde bir şeydi. Oyuncular travma geçirdi. Kısa süre sonra liderimiz ekibi tahliye etti. Ama bugün onlarla birlikteydim, bu tür şeylerin üstesinden gelebilecek bir şey değil. yardımcı olmaya çalışıyoruz

“BEN UMURSAMIYORUM”

Hatay’da çok şey biliyorum. Ben de oradaydım. Söyledikleri yanlış. tanınmaz halde. Kimse bu kadarını beklemiyordu, merkez üssü başka bir ilde. 10 ili etkilediğine hala inanamıyorum. Aldırmaz. Bu kadar kişiye ulaşmak çok zor.”

seferihisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu