Haber

İşte manşet ittifakı… Davutoğlu’nun gazetesi de Sözcü oldu!

  • HABER7

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mitingeAçılış programları yoğun, dünyanın ilk SİHA gemisi TCG AnadoluTürkiye’nin TSK envanterine görkemli bir törenle katılması ve Önder Erdoğan’ın açıkladığı ufku çizen Türk Yüzyılı AK Parti seçim beyannamesi Bu durum muhalefette paniğe neden oldu. Seçim öncesi tüm eller Cumhurbaşkanı ErdoğanVe Halk İttifakı6’lı koalisyon masasının zaferine işaret ederken destekli medyaKara propaganda için her yolu kullanıyor.

Türkiye’nin en büyük savaş gemisi TGC Anadolu’nun Türk Silahlı Kuvvetleri’ne teslim programına ilişkin 10 muhalif gazetenin 1. sayfasından herhangi bir haber olmadan Tarihsel gelişme okuyucularından gizlenirken bugün farklı bir adım atıldı. CHP’ye yakın Sözcü gazetesiGelecek Partisi ve Deva Partisi’nin ortak gazetesi olarak yayın hayatına devam etmektedir. karar gazetesisanki talimat verilmiş gibi iki paralel manşet yayınladılar.

TEK EL GİBİ GÖRÜNÜYORLAR

Sözcü ve KHK gazeteleri 12 Nisan’ın ilk sayfasında tam sayfa olarak sorulara yer verdi. Her iki gazete de muhalefet partilerinin klasik telaffuzlarını soru kisvesi altında seçmenin kafasını karıştırmak amacıyla sayfanın tamamında sıraladı.

Sözcü gazetesi Biz sorarız”, Karar gazetesi” Cevapsız sorular diyarı”, manipülatif sorulara sanki bir elden çıkmış gibi yer verdi.

Sözcü gazetesinin manşeti şöyle:

Sözcü haline gelen “Karar” gazetesinin soru manşeti şöyle:

 

 

KAYNAK: HABERLER7

derikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu