Haber

Kara yollarında durum

Kara yollarının imal, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kısımlarında şoförlerin yavaş gitmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun (İzmit Körfez Geçişi ve bağlantı yolları dahil) Bursa Batı- Karacabey kavşakları 12-14. kilometrelerindeki şev bakım ve onarım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılacak.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun 0-1. kilometresi (İncek bağlantısı) Niğde-Ankara istikametinde, sağ şeritteki bakım ve tamirat çalışmaları münasebetiyle ulaşıma denetimli müsaade veriliyor.

Anadolu Otoyolu’nun Kızılcahamam- Kahramankazan kavşakları 1-2. kilometrelerindeki Hamamçayı Köprüsü’nde genleşme derzi tamir çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Ankara istikametinden iki istikametli gerçekleştiriliyor.

Kırıkkale- Kırşehir yolunun 4-25. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım öteki istikametten iki taraflı sağlanıyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 30-34. kilometrelerindeki (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı kesimi) patlatmalı imal çalışmaları hasebiyle 09.00-17.00 saatlerinde ulaşım denetimli sürdürülecek.

Balıkesir-İzmir yolunun 2-3. kilometrelerindeki Küçükbostancı Köprüsü’nde genleşme derzi bakım ve tamirat çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı devam ediyor.

Pınarbaşı-Sarız yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı sağlanıyor.

Diyarbakır-Siverek yolunun 5-7. kilometrelerindeki imal çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Sivas-Ulaş- Kangal yolu, 0-2. kilometrelerinde yürütülen Kızılırmak Sağ ve Sol Kıyı Atık Su Toplayıcı Projesi işi kapsamında trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşıma servis yolundan (Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ve Cumhuriyet Üniversitesi içinden) müsaade veriliyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 23-25. kilometrelerinde (Kopmuş mevkisi) Sarp-Hopa istikametinde yapılacak şev paklık çalışması sebebiyle saat 16.00’ya kadar ulaşım kısa mühletlerle trafiğe kapatılarak sürdürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu