Yaşam

Ofisine zorla kadınları davet ettiği söylenen Selami Şahin’in cephesinden açıklama: Hayranlarıyla diyaloğu yanlış aktarıldı

Türk müziğinin güçlü seslerinden 74 yaşındaki Selami Şahin’in Etiler’de bir alışveriş merkezinin önünde bekleyen hanımları rahatsız ettiği, hatta ellerinden tutup ofisine davet ettiği iddia edildi. Görüntüsü gündeme bomba gibi düşen Şahin’in cephesinden ilk açıklama geldi.

“SEVDİKLERİYLE SAMİMİ BİR HAYAT SÜRÜYOR”

38 yıllık evli ve 3 çocuk babası Selami Şahin’in yoldan geri çevirdiği kadınlarla konuşmaya başladığı, ardından ellerinden tutup onu oradaki ofisine davet ettiği iddia edildi. Şahin’in anları bir kadın vatandaş tarafından da kaydedildi. Selami Şahin’in şirketinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan nedir? haberler Bu konuda çok üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Selami Şahin bu country müziğinin en önemli mihenk taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca şarkılarını halkın ortak duygu ve düşüncelerine göre bestelemiş ve hayranlarıyla samimi bir hayat yaşamayı tercih etmiştir.

Selami Şahin

“HAYRANLARLA KORKUNÇ DİYALOGLAR YANLIŞTI”

Hayranlarıyla el sıkışması ve bu görüntüleri medyaya onları yıpratacak şekilde sunması üzerine biz de bir açıklama yapmak durumunda kaldık. Selami Şahin, yıllardır söz konusu bölgede iş ve sosyal hayatını sürdürmektedir. Hayranlarıyla kurduğu sıcak ve samimi diyaloglar yanlış anlaşılmalara neden oldu. Bu konudaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

haberbeypazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu