Haber

Sosyal Medya fenomeni Çağla Düvenci Kucağında Bebeğiyle Havaalanında Saldırıya Uğradı

Sosyal medyada bebek-çocuk gelişimi ile ilgili blog yazılarıyla fenomen haline gelen Çağla Düvenci Sönmez, Instagram hesabı üzerinden saldırıya uğradığını duyurdu. Kucağında bebeği Lia varken havaalanında dövüldüğünü söyleyen fenomen, takipçilerini dehşete düşürdü.

Bir dönem sosyal medyada oldukça tanınan Çağla Düvenci Sönmez’i bazılarınız tanıyordur.

Aile paylaşımları ve kızı Alya’nın çocukluğundaki görselleriyle dönemin en çok takip edilen isimlerinden biri oldu. Instagram hesabında şu anda 787 bin takipçisi bulunan Çağla Düvenci Sönmez, hayatını Londra’da yaşıyor.

Yıllar önce ilk fenomen olduğu dönemde “sahte psikolog” olduğu haberi gündemi oldukça sarsmıştı.

Bebek-çocuk gelişimi üzerine blog yazılarıyla tanınan Çağla Düvenci Sönmez, Bilgi Üniversitesi Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden üstün başarıyla mezun olduğunu ve psikolog olduğunu belirtti. Daha sonra ‘sahte psikolog’ olduğu yönünde iddialar ortaya çıktı ve bu ifadeyi sosyal medyadan kaldırdı. Çağla Düvenci Sönmez ise paylaşımında çift diplomasını göstererek iddiaları yalanladı.

Yıllardır sosyal medyada aktif olarak paylaşım yapan Çağla Düvenci Sönmez, ailesiyle birlikte Londra’ya taşındı.

Kıvanç ve Alya’nın ardından son gözbebeği Lia’yı da kucağına aldı ve bu süreci takipçileriyle paylaştı. Üç çocuğuyla paylaştığı paylaşımlarla dikkat çeken Çağla Düvenci Sönmez, Türkiye’ye dönüyordu.

29 Ekim’de Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndaki göreviyle Türkiye’ye geldiğini açıklayan Sönmez’in, havalimanında saldırıya uğradığı ortaya çıktı.

Bir takipçisi ona “Abla, iyi misin?” diye sordu. Sorusunu yanıtladığı durumu Instagram hikayelerinde paylaştı.

Çağla Düvenci Sönmez, havalimanında saldırıya uğradığını ve her yerde tırnak izleri bulunduğunu belirterek, ‘Havaalanında köpek saldırısına uğradım. Şikayet ettiğimiz için uçuşu erteledik. ‘Hala İstanbul’dayız.’ söz konusu.

Bunun üzerine sordu: “İki bacaklı bir köpek mi?” soru geldi.

Olağanüstü isim ‘Elbette. Bildiğiniz gibi medeniyet hakkında hiçbir şey bilmeyen birçok insan var. 4 ayaklılar daha medeni.’ o cevapladı.

Daha sonra bir açıklama yayınlayan Çağla Düvenci Sönmez, “Cumhuriyet kutlamalarından sonra ülkemin insanından ve medeniyetinden umudumu kestim. Bu sefer mağdur olduk.” söz konusu.

Şikayetçi olduğunu söyleyen fenomen, konuyla ilgili şunları söyledi: ‘Aldığım saldırıyla ilgili kesin tıbbi raporlarımız var ancak uzun zaman oldu adaletten olduğu kadar insanlıktan da umudumu kestim.’ söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu