Haber

Tuğçe Tayfur’un Eski Nişanlısı Burak Kalfa Şiddet Gördü!

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını söyledi; Eski nişanlısıyla ilgili uzaklaştırma kararı varmış. Tehdit ve şantaja uğradığını söyleyen Tuğçe Tayfur’un eski nişanlısı Burak Kalfa, konuşmaya konu olan tartışmalarla ilgili açıklama yaptı.

Tuğçe Tayfur, iş insanı Burak Kalfa ile geçen yıl aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı.

Nişanlandıktan kısa bir süre sonra çiftin yollarını ayırdığı ortaya çıktı…

Söz konusu ayrılığın ardından 2. Sayfa programına konuşan Tayfur, “ilişkilerini sonlandırdıklarını ve karşı tarafla karşı karşıya gelmek istemediklerini” söyledi.

Geçtiğimiz günlerde eski ilişkisi hakkında kan donduran iddialarda bulunan Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa’nın kendisine hem psikolojik hem de fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmişti.

Hakkında uzaklaştırma kararı aldığı eski nişanlısının bu karara uymadığını söyleyen Tayfur, eski nişanlısının kendisine attığı mesajların ekran görüntüsünü de paylaştı.

‘6 aydır yaptığınız zihinsel şiddete, küfürlere, tehdit ve şantajlara artık sessiz kalmayacağım. Senin nasıl biri olduğunu anladığımda beni eve kilitlediğin ve gitmek istediğim günler için, bana yumruk atıp ‘Nereye istersem oynarsın’ dediğin günler için, adımı kullanarak siyasete girdiğin günler için, ailemi bana zarar vermekle tehdit ettiğin için, şimdi gemileri yaktım!’ Sözleriyle isyan eden Tayfur, ‘Benimle birlikte birkaç kadının daha seni incittiğini biliyorum ve eminim onlar da susmayacaklardır!’ Yaşadıklarını sözleriyle dile getirdi.

İkilinin sosyal medyadan birbirini suçlamasının ardından Burak Kalfa’ya da tartışmalarla ilgili görüntülü yanıt geldi.

“Yaklaşık 5 gündür susuyorum. Üzerimde hep baskı var, hep saçma sapan haberler var. Ben iş insanıyım, ticaretle uğraşırım. Yanımda ekmek yiyenler var. Benim büyük bir ailem var, çok güzel bir ortamım var. Şimdi bana bu açıklamayı yaptırdılar. Az önce adliyeye gittim, gerekli mercilerle görüştüm. Az önce adliyeye gittim, gerekli makamlarla görüştüm. İnsanları kirletmeye kalkmayın. Bırakın bu kuyruk ağrısını, bu konuları da kapatın. Yalvarırım” yanıtını verdi. argümanlara.

Bakalım Tuğçe Tayfur cephesinden bu tezlerin karşılığı ne olacak?

Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu