Ekonomi

RUMELİSİAD yardım tırı yola çıktı

BURSA (İGFA) –Rumeli kökenli girişimcilerin Türkiye ve Balkanlar’daki sesi olma ve onları dünyaya tanıtma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren RUMELİSİAD, Türkiye’nin birçok ilinde yaşanan depremlerin ardından üyelerinin yoğun katılımıyla bir yardım tırı hazırladı. depremzedelere destek olabilmek için.

Afet yaralarını sarmak amacıyla hazırlanan yardım TIR’ı ve içinde birçok gerekli ekipmanın bulunduğu malzemeler afet bölgelerine doğru yola çıktı.

RUMELİSİAD üyelerinin yoğun katılımıyla hazırlanan yardım tırında; battaniye, yorgan, soba, termal içlik, çorap, ton balığı konservesi, sandalye, katlanır masa, tabure, yastık, çocuk bezi, kar maskesi, bere, boyunluk, yün bere, cam biberon, hijyenik ped ve su yer aldı.

RUMELİSİAD Lideri Şık Alp, faciadan dolayı büyük üzüntü duyduklarını ifade ederek, “RUMELİSİAD olarak sarsıntının yaralarını sarmak için depremin olduğu ilk andan itibaren bölge insanının yanında olmak için harekete geçtik. Gün birlik olmalı. Millet olarak içinden geçmekte olduğumuz bu güçlü süreci dayanışma ile aşacağımıza inanıyoruz. Bu noktada afet bölgelerine yönelik takviyelerimiz hız kesmeden devam edecek. Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Ülkemize geçmiş olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu